Peipsi Romantika 2021 / SMILERS ”Kokteiliõhtu” ja Avinurme Puhkpilliorkester

23.00

Kuupäev: 16.07.2021, kell 20.00
Toimumiskoht: Kasepää laululava

Sooduspilet: õpilasele, tudengile, pensionärile, erivajadustega kliendile/saatjale

6791
×

Peipsi Romantika 2021 / SMILERS ''Kokteiliõhtu'' ja Avinurme Puhkpilliorkester #1

Reduced priced ( 2€ discount ):

23.00

Lisainfo

Peipsi Romantika paneb muusikast helisema suvise Peipsi.
 
Kahel õhtul toimuvad mõnusad vabaõhukontserdid Jõgevamaal Kasepää laululaval Peipsi kaldal, kus astuvad üles ansambel Smilers, Avinurme Puhkpilliorkester, Maarja-Liis Ilus, Marko Matvere ja Rein Rannap koos ansambliga.
20:00 Avinurme Puhkpilliorkester
Avinurme puhkpilliorkester on tuntud ja hinnatud nii oma koduvallas Mustvees kui ka väljaspool seda. Head koostööd on pasunapoisid teinud ERSO-ga ja EMA-ga. See on andnud orkestrile
võimaluse mängida koos professionaalsete muusikutega. Avinurme Puhkpilliorkestri kavas on kõik maailma parimad lood. Väga palju Prantsuse muusikat, kuid ka Ladina-Ameerika lugusid. Ekslusiivselt mängib orkester Peipsi Romantikal ka ühe Smilersi loo.
21:00 SMILERS
Legendaarne ansambel Smilers annab Peipsi Romantika raames unustamatu akustilise kontserdi.
Smilers on nii kuulus bänd, et teda eriliselt tutvustada pole vaja. On ju nende laulude saatel üles kasvanud terve põlvkond ja rohkemgi veel.
Lisaks heale muusikale pakutakse alal värskendavaid suviseid kokteile absoluutselt igale maitsele.
Teil ei jää muud üle kui kammida soengud, panna selga enda uhkeimad rõivad, võtta kaasa parimad sõbrad ja tulla kohale.Laval:
Hendrik Sal-Saller (vokaal, kitarr), Urmas Jaarman (basskitarr, taustavokaal), Erko Laurimaa (soolokitarr), Raido Kurri (trummid) ja Mikko Saira (klahvpillid).
Lisaks väga heale muusikale naudime maitsvaid toite ja jooke. Lapsi rõõmustavad miniloomaaed ja ponid. Mõlemal õhtul süütame rannas ka traditsiooniliselt uhke lõkke.

Kohtumiseni suvise Peipsi ääres!

Vaata lisa Facebookist – www.facebook.com/peipsiromantika