Maarja-Liis Ilus, Hanna-Liina Võsa & Noorkuu – Jõulukontserdid – TARTUS

Hanna-Liina Võsa, Maarja-Liis Ilus ja vokaalansambel Noorkuu annavad sel aastal vaid 4 ühist jõulukontserti 13-21. detsembrini Laitses, Pärnus, Tartus ja Tallinnas.

Kas teil on praegu selline tunne, et sooviks kogeda midagi positiivset ja hingekosutavat? Maailm on viimasel ajal tohutult muutunud ning valdavalt saame teada ainult negatiivsetest uudistest ja sündmustest. Kõige selle juures võib juba ka naljatledes küsida, et kas jõulud ikka sel aastal toimuvad või lükkuvad ka edasi?

Jõulud toimuvad kindlasti ning toimuvad isegi jõulukontserdid! Seda loomulikult kehtivates piirangutes. Ei ole midagi toredamat kui taas saabuv jõuluaeg. See on aasta kauneim aeg, mil sünnib imesid ja seda on hetkel meile kõigile väga vaja!

Soovime Teile nende kontsertidega anda edasi vaid häid soove ja emotsioone, et püsiks lootus ja säiliks õnnetunne meie hingedes. Ootame Teid väga kontserdile, tervena ja turvaliselt!

Laval:
Hanna-Liina Võsa – vokaal
Maarja-Liis Ilus – vokaal
Noorkuu – Rein Kahro (vokaal), Martti Meumers (vokaal), Märt Murrik (vokaal), Remi Teras (vokaal) ja Jakko Maltis (vokaal ja klahvpillid)
Vaid 4 imelist jõulukontserti selles koosluses toimuvad:

P 13.12 kell 19 Laitse Graniitvilla
K 16.12 kell 19 Pärnu Kontserdimaja
N 17.12 kell 19 Tartu Vanemuise Kontserdimaja
E 21.12 kell 19 Tallinna Kaarli kirik

Vaata lisa Facebookist – www.facebook.com/noorkuugroup

Event Detail

17.12.2020 7:00 p.l.
Vanemuise kontserdimaja