Jaak Joala & Georg Otsa laulude õhtu TALLINNAS

Unustamatud kontsertõhtud on pühendatud kahe eestlaste jaoks väga olulise laulja Georg Otsa ja Jaak Joala mälestuseks. Georg Otsal täitub järgmise aasta 21. märtsil 100. sünniaastapäev. Jaak Joala oleks järgmise aasta 26. juunil saanud 70.

Kahetunnisel kontserdil tulevad esitusele nende kõige olulisemad ja tuntumad laulud: „Maailm samme täis“, „Saaremaa valss“, „Peagi saabun tagasi su juurde“, „On hetki“, „Unustuse jõel“, „Suveöö“, „Kuulsuse ahelad“, „Siin on see laul“, „Naerata“ jt. Laule esitavad Jassi Zahharov, Marko Matvere, Märt Avandi ja Valter Soosalu. Soliste saadab Urmas Lattikase ansambel ja keelpillikvartett Prezioso. Õhtujuht Märt Avandi pajatab laulude vahele põnevaid ja intrigeerivaid seiku nende kahe suurmehe elust ja loomingust.

Kuna märts on naistepäeva kuu, siis on ka kontsertidel tunda rohket naistepäeva hõngu!

Laval:
Jassi Zahharov (bariton), Marko Matvere (bariton), Märt Avandi (bariton), Valter Soosalu (tenor).
Urmas Lattikase ansambel koosseisus: Urmas Lattikas (klaver), Mihkel Mälgand (bass), Paul Daniel (kitarr), Ahto Abner (löökpillid).
Keelpillikvartett Prezioso koosseisus: Hanna-Liis Nahkur (viiul), Mari-Katrina Suss (viiul), Helena Altmanis (vioola), Andreas Lend (tšello).
Õhtujuht: Märt Avandi.

Kontserdid toimuvad:

K 4. märts kell 19:00 Tallinna Alexela Kontserdimaja
N 5. märts kell 19:00 Tallinna Alexela Kontserdimaja
R 6. märts kell 19:00 Tartu Vanemuise Kontserdimaja
L 7. märts kell 15:00 Tartu Vanemuise Kontserdimaja
L 7. märts kell 19:00 Tartu Vanemuise Kontserdimaja
P 8. märts kell 15:00 Pärnu Kontserdimaja
P 8. märts kell 19:00 Pärnu Kontserdimaja

Vaata lisa Facebookist – www.facebook.com/kontserdihunt

Event Detail

05.03.2020 7:00 p.l.
Alexela kontserdimaja

Extra Info

Sooduspiletid: õpilane/ tudeng/ pensionär/ erivajadustega klient/ erivajadustega kliendi saatja. Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi! 18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud 19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 min. Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame! 21:10 Ürituse lõpp ÜRITUSTE LISAINFO • Vanusepiirangut ei ole • Sündmus toimub eesti keeles • Lapsele kuni 7 a (k.a.) sissepääs tasuta, juhul kui istub piletiga saatja süles. • Hilinejaid saali ei lubata! • Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud • Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire